דקים

איכות ללא פשרות ומחירים נהדרים!

דקים סינטטיים עבורכם!

החלטתם להתקין דק סינטטי? מחפשים אנשי מקצוע שידריכו אתכם במה לבחור. אצלנו תמצאו את כל התשובות. מקליקים קליק אחד ובוחרים!

כאשר רוצים להתקין דק חשוב לדעת מה ההבדל בין דק רגיל לדק סינטטי, חשוב לדעת להשוות ביניהם ולבחור בטוב שביניהם. אומנם חיצונית הם נראים דומים אך כשתבדקו לעומק תבינו שיש הבדלים מהותיים ביניהם.

כבר יודעים מה אתם בוחרים לבית שלכם? אצלנו תמצאו מבחר גדול ביותר של דקים ותוכלו להתייעץ עם המומחים שלנו שיעזרו לכם להחליט. פנו אלינו עוד היו ותקבלו איכות טובה במחיר נוח!

דק סינטטי הוא משטח עץ מעל ריצוף, זהו פתרון עיצובי יפה ומוצלח בעיקר במרפסות, גגות, גינות, ליד בריכות ועוד. הדקים מעץ בנויים מקורות עץ ובעיקר מעץ: אורן, איפאה, קומרו וטיק. סוגי העץ שונים באיכותם, בעמידותם ובקשיותם. הסינטטי הוא דמוי עץ ובנוי מפולימרים קשיחים ובנויים בטכניקה דומה לעץ רגיל.

דק זה הוא הפתרון האידיאלי עבורכם:
הם בנויים כמעט באופן זהה ונראים דומים מאוד אך דק זה בנוי מחומר מלאכותי שנותן לו יתרונות רבים יותר מאשר מעץ רגיל ולכן הוא מבוקש מאוד אך באותה מידת ביקוש כך גם המחיר שלו אינו זול.

לדק זה העשוי פולימרים יתרונות רבים:
דק זה אינו דורש תחזוקה וכך הוא לא נשחק ונהרס כמו העץ. המראה שלו נשמר לאורך זמן וניקיונו הוא משימה פשוטה ואינו מצריך חומרי ניקוי מיוחדים כדי שלא יתקלקל או ייהרס. דק זה אינו משנה צבעו כתוצאה מחשיפה לשמש. הדק מגיע במבחר גדול של צבעים וצורות לעומת המבחר המצומצם שיש לדק מהעץ. התקנתו נעשית על ידי כל מומחה לעבודות עץ ולאו דווקא על ידי מי שמתמחה בהתקנת דקים.

חסרון קטן אחד יש לו והוא מחירו היקר ולכן מעטים האנשים שיכולים להרשות לעצמם לקחת דק זה ומעדיפים בגלל המחיר להתפשר על פחות טוב.

דק מהווה פתרון נהדר למי שאינו מסתפק בסתם מרצפות ורוצה את הטוב ביותר. אם תחליטו לשים דקים מעץ עליכם לקחת בחשבון שלעיתים יש צורך לתחזק ולחדש את הדק.

כדאי להתייעץ עם כמה אנשי מקצוע, לקבל הצעות מחיר ובהתאם לכך תחליטו ותבחרו את מה שטוב ביותר עבורכם גם מבחינת החומר וגם מבחינת המחיר.

הידעתם? דק סינטטי הוא מבוקש מאוד היום בהרבה מקומות, ולא בכדי. עדיין תוהים למה? צרו קשר איתנו עוד היום ונשמח להסביר לכם למה זו הבחירה הנכונה . השאירו פרטים וקבלו מידע מהטובים ביותר בתחום כבר עכשיו!

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin