דקים

איכות ללא פשרות ומחירים נהדרים!

דק אורן מחירים

עץ האורן הוא אחד מסוגי העצים היותר רווחים להתקנת דקים. כל שאלה שלכם תיענה על ידי המומחים שלנו ברצון ובשמחה. צרו עמנו קשר באתר ברגע זה!

תתפלאו – או לא – אבל לא רק מלאכתם של צדיקים נעשית על ידי אחרים, גם מלאכתם של מי שמחפשים הצעות מחיר להתקנת דקים מסוגים שונים. אנשי מקצוע ערכו טבלה השוואתית לאחר איסוף נתונים מספקי שירות רבים. המחירים שלהם עשויים להוות בסיס לכל התמקחות, בכפוף להכרה כי הם בבחינת המלצה בלבד.

המחיר אינו בשמים. ההיפך – הוא קרוב יותר לרצפה. לקבלת מידע והצעת מחיר מלאה ומפורטת מלאו את הטופס המקוון באתר ו…יחד נצא לדרך!

על דק אורן מחיר, כמו גם על מחיריהם של דקים מסוגים אחרים של דקים, עשויים להשפיע מרכיבים שונים ובהם: התנאים הפיזיים והטופוגרפיים בשטח המיועד להתקנת הדק ( האם נדרשת פעולה ליישור הקרקע) ,המרחק שעל המתקין לגמוא מהעסק שלו אל בית הלקוח, גודל המשטח, אשר ככל שהוא גדול יותר – טבעי ולגיטימי להתמקח על הוזלת המחיר, מועד ההתקנה ( לפי עונת השנה או הדחיפות לסיומה).

דק אורן מחיר – אל תתפסו אותנו בשקל:
מומחים אומדים את מחירו של דק אורן 33 מ"מ בין 300 ל – 350 שקלום למטר רבוע. יש תופסת למטר רבוע אם הדק מותקן על אדמה, אם נדרשת תוספת הגבהה בכלל ותוספת מדרגות בפרט. כמו כן יש להוסיף סכום של בין 10 ל – 15 ל כל מטר רבוע על שימון ראשוני ובסיסי בשמן של הדק. עבור דק אורן 25 מ"מ תידרשו לשלם סכומים שנעים בין 240 ל – 280 שקלם למטר רבוע.

דק אורן מחיר – יש על מה לדבר. יש עם מי לדבר. החלטתכם על התקנת דק מאורן? החלטה יפה כמו הדק שיותקן במרפסתכם. לקבלת מידע נוסף השאירו את הפרטים האישיים שלכם בטופס המקוון באתר!

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin